İskenderun YILDIZ Sürücü Kursu

Hakkımızda

2010 Yılında aile şirketi olarak ilimiz Hatay’ın İskenderun ilçesinde ÖZEL İSKENDERUN YILDIZ MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSU Milli Eğitim Bakanlığı’ ndan alınan “ Kurum Açma İzni“ ve “İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatını” müteakip, 2010 Ocak ayından itibaren, kaliteli hizmet anlayışı ile kursiyer kayıtlarına başlamış olup, Kursumuz İskenderun halkının hak ettiği hizmeti, belirlenen fiyatlar üzerinden ve uygun ödeme koşulları ile sunmayı hedeflemektedir.

Alanında uzman eğitim kadrosu, son model araçları ile öğrencilerimize doğru araç kullanma becerilerini öğretirken; güvenli sürüş teknikleri ile daha iyi bir sürücü olmalarını sağlayacak düşünce yapısını kazandırmayı ilke edindik.

Kalite, teknoloji ve güvenden taviz vermeyen eğitim anlayışımız ile beklentilerinizi karşılamanın, mutlu ve dost müşteriler edinmenin kıvancını yaşıyoruz.

Ana hedefimiz Yıldız sürücü kursu olarak, adaylara hem teorik hem pratik açıdan en kaliteli eğitimi vererek, trafiğe bilinçli, hoşgörülü, profesyonel sürücüler kazandırmaktır.

Yıldız Sürücü Kursu’nun çok tercih edilmesinin asıl sebebi kursiyerlerle düzeyli ve sıcak bir ilişki kurulması, ödemelerde kolaylıklar sağlanması yanında kaliteli bir eğitim vermesidir.

Kursumuzda A1, A2 (MOTOSİKLET), B (MANUEL OTOMOBİL), B (OTOMATİK OTOMOBİL)  sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Ayrıca özel direksiyon dersleri de vererek araç kullanımını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Yıldız  Sürücü Kursu sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Yıldız Ailesi


İskenderun Yıldız Sürücü Kursu

Sosyal Medya